Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/vhosts/slo-forum.ueuo.com/include/parser.php on line 791

Topic: Vici

V novo naselje pride trgovski potnik, ki prodaja specialne sesalnike. Pozvoni pri prvi hiši in vrata mu odpre mlada, čedna ženska. - Dober dan, gospa. Prodajam najnovejše modele sesalnikov za mokro in suho sesanje. Povem vam, čudežni stroji, verjemite. Ženska sploh ni prišla do besede, ko je možak v predsobi že potresel kečap, polil sok, iz vrečke stresel pasji kakec, na vse skupaj zlil jogurt, potem pa vse potresel s kilogramom moke. Ženska se je zgrozila. Trgovski potnik pa jo je pomiril: - Gospa moja, ne razburjajte se. Če sesalnik ne bo te svinjarije popolnoma očistil, jo bom pojedel. - Ali naj vam prinesem žlico? - Zakaj? - Naselje še gradijo in še vedno nam niso priključili elektrike.

ZlataPrihodnost.com - odkup zlata, cena zlata, naložbeno zlato,...

Re: Vici

Ginekolog

Ginekolog vprašal pacientko: "Imata z možem urejeno spolno življenje?" "Jaz ga imam, za mojega moža pa ne vem!"

Re: Vici

Gorenjca je prijatelj vprašal, kaj bo njegov sin študiral po srednji šoli.
"Zdravnik bo postal!" je rekel Gorenjec. "Že zbira časopis, ki ga bodo lahko njegovi pacienti prebirali v čakalnici!" big_smile

ZlataPrihodnost.com - odkup zlata, cena zlata, naložbeno zlato,...